sobota, 17 stycznia 2015

PrzeczytamWszystkich czyli zarabianie za czytanie

Witajcie! Dziś chciałabym Wam przedstawić portal inny niż wszystkie. Przeczytam Wszystkich - bo o nim mowa, oferuje swoim użytkownikom zarabianie i zdobywanie nagród poprzez czytanie artykułów na różnego rodzaju stronach internetowych. Łączy więc przyjemne z pożytecznym. Jak mówią twórcy portalu:
"Projekt przeczytamwszystkich.pl adresowany jest dla WSZYSTKICH, bez względu na wiek, płeć zainteresowania ... Nasza idea ma zachęcać Polaków do zwiększania wiedzy, czytania i poszerzania horyzontów."
Źródło: www.przeczytamwszystkich.pl
Trudno się nie zgodzić z przesłaniem portalu tym bardziej, że wszelkie statystyki pokazują, że Polacy czytają jak na lekarstwo. Warto więc odwrócić tę tendencję, zarejestrować się i zacząć czytać.
Zarejestruj się TUTAJ.
Za samo zapisanie się do portalu otrzymamy 100 MP$ (MP$ - czyli punkty, które zbieramy za aktywność na stronie i które potem są wymieniane na nagrody).

JAK ZAROBIĆ?

W bardzo prosty i przyjemny sposób! Kiedy już zarejestrujemy się na PrzeczytamWszystkich, logujemy się i
automatycznie zostaniemy przekierowani na stronę główną. Wtedy naszym oczom ukaż się długa lista  portali, które oferują zbieranie punktów za czytanie artykułów. Tematyka stron jest bardzo różna, od witryn traktujących o modzie i kosmetykach, poprzez gotowanie, na prawie i finansach kończąc. Co ważne "punktowanych portali" systematycznie przybywam więc jest w czym wybierać. Znaleźć je możemy w działach: PORTALE PUNKTOWE, BLOGI I FORA oraz STRONY PUNKTOWE.
Jeżeli chcemy dowiedzieć się więcej na temat samego portalu i zasad naliczania punktów, wystarczy kliknąć w odnośnik do konkretnej strony i zaczerpnąć szczegółowych informacji.
Jednak to nie wszystko, co oferuje nam PrzeczytamWszystkich. "Wariacji" na temat czytania może być wiele, w więc sposobów zbierania punktów również. 
W dziale KONKURSY, znajdziemy szereg punktowanych pytań, na które odpowiedzieć możemy po przeczytaniu wyróżnionych w pytaniu artykułów.
Nasze punktowe saldo powiększymy również uczestnicząc w AKCJACH PROMOCYJNYCH, które przybierać mogą różne formy tj. polubienie profilu na fb, zarejestrowanie się na określonym portalu itp. Instrukcje i wynagrodzenie znajdziemy przy każdej akcji.
Portal również docenia użytkowników, którzy zaproszą swoich znajomych do rejestracji.

RANGI - CO WARTO O NICH WIEDZIEĆ?

Kwestią, którą warto przybliżyć są tzw. rangi. Są to "poziomy" które uzyskuje użytkownik wraz z rosną liczbą zebranych punktów. Rang jest 5:

1. Testujący
2. Student
3. Magister
4. Doktor
5. Profesor

Rangi Testującego nie będziemy szerzej omawiać, bo należą do niej użytkownicy niezarejestrowani, którzy jedynie jak sama nazwa wskazuje sprawdzają funkcjonowanie portalu, nie mając możliwości zbierania punktów.
Rangę Studenta otrzymuje każdy nowozarejestrowany użytkownik. Ranga ta nie przynosi dodatkowych bonusów punktowych.
Jednak wraz z uzyskaniem kolejnych stopni naukowych, za czytanie artykułów uzyskujemy określone bonusy punktowe. Im ranga wyższa, tym bonus większy. Są to:
- dodatkowe MP$ na początku miesiąca
- bonus % punktów za czytanie w poprzednim miesiącu
- dodatkowo od momentu zdobycia rangi magistra przy portalach, w których zdobyliśmy już limit punktów za czytanie w danej godzinie/dniu/miesiącu, pojawi się komunikat z godziną i datą, od której będziemy mogli zbierać punkty na nowo.
Ostatnia opcja bardzo się przydaje szczególnie wtedy, gdy jesteśmy nastawieni na zdobycie jak największej ilości MP$.
O wymogach, jakie trzeba spełnić, by zdobyć określoną rangę nie będę szerzej pisać, szczegółowe informacje znajdziemy w profilu użytkownika, klikając w pomarańczowy przycisk JAK ZDOBYĆ WYŻSZĄ RANGĘ?.

NAGRODY, NAGRODY I JESZCZE RAZ WYNAGRODZENIE...

PrzeczytamWszystkich to portal, który moim zdaniem oferuje jeden z największych, o ile nie największy katalog z nagrodami. Zebrane punkty możemy wymienić na gotówkę, wypłacaną na konto w portalu YetiPay, doładowania telefonu, punkty VITAY a także kilkaset innych nagród rzeczowych z kilkudziesięciu kategorii. Pierwsze z nich możemy dostać już za 790 MP$!

Jeżeli lubisz czytać, ciągle szukasz nowych pomysłów i inspiracji, a poza tym chcesz dorobić, to 
i Przeczytaj Wszystkich!

2 komentarze:

  1. CIekawe, bardzo fajny pomysl na zarabianie, dla mnie wprost niewiarygodny. Pozdrawiam serdecznie Beata

    OdpowiedzUsuń
  2. Z wielu sposobów na zarabianie, o których możemy w internecie przeczytać, ten jest dla mnie najlepszy i jednocześnie najbardziej naturalny. Nie ma nic lepszego niż zarabiać z przyjemnością:)

    OdpowiedzUsuń