wtorek, 3 lutego 2015

Zostań Agentem z Take Task - zarabiaj dzięki aplikacji mobilnej.

Omawiałam ostatnio sposoby zarabiania w internecie, bez wychodzenia z domu. Dzisiaj będzie nieco inaczej. Dzisiaj pokaże sposób, dzięki któremu zgarniesz kasę w terenie. Dzięki aplikacji na smartfona. Na razie pracuje ona jedynie na Androidzie , choć jej twórcy zapowiadają, że powstaną również wersje na Windows Phone i IOS. Mowa o TakeTask.

JAK TO DZIAŁA?

Pierwsze co musisz zrobić, to ściągnąć aplikację. Zrobisz to TUTAJ. Możesz również pobrać ją bezpośrednio na swoim telefonie, wpisując w wyszukiwarce Google Play: Take Task. Rejestrujesz się i zostajesz Agentem. Co musisz robić? Pracujesz w swojej okolicy, wykonując różnego rodzaju zadania. Za przykład można podać robienie zdjęć bilbordom, sprawdzanie dostępności towarów na półkach w określonym sklepie, sprawdzenie ceny produktu albo odwiedzenie określonej strony internetowej. Tak jak wyżej pisałam, są to jedynie przykładowe rodzaje zadań, których jest oczywiście o wiele więcej. Może od razu myślisz sobie, że pracujesz jako tajemniczy klient? Odpowiedź brzmi: I tak i nie, bo zlecenia jakie dostaniesz są zazwyczaj mniej skomplikowane i nie zawsze działasz incognito.

Źródło: e-biznes.pl
Po zarejestrowaniu się otwierasz aplikację i szukasz zadań dla siebie. Pamiętaj, że musisz mieć dostęp do internetu i włączony lokalizator GPS. Wtedy Take Task wyszuka dostępne zlecenia w Twojej okolicy. Zasięg poszukiwań uzależniony jest od rangi. Im większa tym więcej i lepiej płatnych zadań masz  do zrobienia. Kolejne stopnie uzyskujesz za zebrane punkty, które są Ci przydzielane za  poprawnie wykonane zlecenia. Warto więc się postarać.

Oczywiście (co z resztą widać na załączonej grafice), najwięcej pracy będą mieli Agenci mieszkający w największych aglomeracjach. Zdecydowanie mniej zadań znajdą Ci, którzy zamieszkują miasta mniejsze lub wsie. Mam jednak nadzieję, że w tym przypadku sytuacja się poprawi i zadań będzie coraz więcej. Aby być na bieżąco warto śledzić oficjalny fanpage aplikacji.

ILE ZA TO PŁACĄ?

Wszystko zależy od poziomu trudności i posiadanej rangi. Stawkę i opis zadania znajdziesz zawsze przy określonym zleceniu. Kiedy je wykonasz, musi ono zostać sprawdzone. Jeżeli wszystko jest w porządku, pieniądze wpływają na  konto w aplikacji. Wypłatę można zlecić na  PayPal. Może to być 2zł, 10 albo 150. Nie ma limitów! Pieniądze pojawiają się w kilka minut.

Jeżeli nie rozstajesz się ze smartfonem, mieszkasz w większym mieście, chcesz zarobić, to ta aplikacja jest dla Ciebie. Prosta, intuicyjna i zdecydowanie warta uwagi. 

Jeżeli post Wam się podoba, znacie inne ciekawe aplikacje na andka, które dają zarobić lub korzystacie z Take Task, komentujcie, lajkujcie, zostawcie opinie. Zapraszam do dyskusji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz