czwartek, 27 sierpnia 2015

Polska muzyka - dlaczego nie??

Startuję z nowym działem na blogu, całkiem odmużdżającym.
Z tematami, które mnie pochłaniają bez reszty w wolnym czasie.
Muzyka to jest właśnie to-muzyka po mojemu. Żadne tam super-hity i gorące nowości, ale coś co mnie aktualnie kręci. Może i Wy zechcecie posłuchać w trakcie czytania recenzji i rozmyślania jak zarobić swój pierwszy milion.
Rock i alternatywa to te gatunki, które przemawiają do mnie najbardziej, choć nie mogę powiedzieć, że takiej muzyki słucham wyłącznie. Tak naprawdę na nic w stu procentach się nie zamykam, bo tym samym odbierałabym sobie możliwość poznania czegoś zupełnie nowego muzycznie. 
Daleka jestem też od twierdzenia, że polska muzyka jest do bani. Mogą mówić tak tylko ci, którzy nie chcą zadać sobie trudu i odkryć drugiego dnia. Znaleźć i docenić kapel, które grają nieszablonowo i świeżo mimo tego, że ich kawałki nie są puszczane w ogólnopolskich stacjach radiowych.

Na 30daysofline trafiłam niedawno, jak zwykle w takich przypadkach bywa - przypadkiem i nie chcę przestać słuchać. Świetny wokal podobnie jak kompozycja. Otępiały to doskonała propozycja dla wszystkich lubiących dobrą muzykę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz