czwartek, 24 marca 2016

Praca w Oriflame - duże rabaty na kosmetyki i szansa na karierę i pokaźne zyski.

Tym razem chciałabym Wam przestawić sposób na zarabianie całkiem fajnych pieniędzy poprzez pracę w Oriflame. 

Firma proponuje aż trzy możliwości czerpania zysków:
-Uzyskanie 20% rabatu na kupowane kosmetyki w sklepie internetowym
-Sprzedaż produktów z katalogu i uzyskanie 20% lub wyższej marży i/lub trzecia najkorzystniejsza
- Opcja biznesowa polegająca na tworzeniu własnej grupy konsultantów i czerpaniu zysków z obrotu grupy
Warunkiem skorzystania z jednej lub wszystkich  powyższych możliwości jest zapisanie się do Klubu Oriflame. Jego członkiem może zostać każdy, kto ukończył 16 rok życia (w 
przypadku osób młodszych potrzebna będzie zgoda rodziców). Członkostwo w klubie jest niezobowiązujące. Możesz zamawiać kosmetyki co katalog (raz na trzy tygodnie) na dowolną kwotę, raz na kilka katalogów, bądź nie zamawiać wcale, wtedy twoje członkostwo po upływie roku (17 katalogów) wygaśnie. Jedyną opłatą, jaką trzeba uiścić jest jednorazowa opłata członkowska (wpisowe) w wysokości 4,90 zł, która zostanie pobrana podczas pierwszego zamówienia.

Oprócz zniżek na kosmetyki i marży za sprzedaż produktów, Oriflame stworzyło dla nowych konsultantów tzw. program Witamy, który daje możliwość uzyskania atrakcyjnych zestawów kosmetyków w symbolicznych cenach w zamian z aktywność w pierwszych trzech katalogach działalności.

Źródło: Oriflame

Trzecim, najatrakcyjniejszym i najbardziej dochodowym sposobem zarabiania w Oriflame, do którego chciałabym Was zachęcić, jest opcja biznesowa, w której tworzymy własną grupę konsultantów i co trzy tygodnie mamy szansę na czerpanie zysków z obrotu wygenerowanego przez zespół. Warto zainteresować się tą opcją tym bardziej, że sami ustalamy sobie ile i w jaki sposób pracujemy. Oczywiście im większy wkład pracy, tym szansa na zyski i awanse w strukturze firmy jest większa. Jednak na początek można to zajęcie potraktować jako pracę dorywczą i szansę na dorobienie do regularnej pensji. Dla osób bardziej zaangażowanych może to być szansa na rozkręcenie własnego biznesu i stały dochód. Dla wszystkich Oriflame przewiduje atrakcyjne szkolenia i pomoc bardziej doświadczonych konsultantów podczas stawiania swoich pierwszych kroków w firmie.
Jeżeli chcecie dołączyć do Klubu Orflame bez żadnych zobowiązań i skorzystać z jednej , dwóch lub wszystkich opcji współpracy, zapraszam do rejestracji. 


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służę pomocą. Zostawcie swoje e-maile w komentarzach, piszcie na blogową skrzynkę bądź przez FB.
2 komentarze:

  1. hej, mam nadzieję że idzie Ci dobrze w ori i Twoja grupa się rozrasta. Trzymam kciuki i pozdrawiam, Aga

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, grupa się rozrasta :) Również pozdrawiam:) M.

      Usuń