niedziela, 2 października 2016

Zabawa w plenerze? Pokemon Go? Nie - coś o wiele lepszego!

Ostatnimi czasy długo zastanawiałam się nad fenomenem biegania po mieście ze smartfonem w ręku w poszukiwaniu stworków rodem z japońskiej kreskówki. Moje przemyślenia zbiegły się z planami napisania posta o kolejnym patencie na zarabianie w internecie. Wtedy zdałam sobie sprawę, że przecież całkiem niedawno namawiałam Was do czegoś podobnego (klik)! Przecież od ok. dwóch lat tajni agenci biegają po polskich miastach i wsiach uzbrojeni wyłącznie w telefony z androidem i polują na zlecenia. Rozwijają swoje umiejętności, podbijają rangi, rywalizują z innymi łowcami pod przykrywką. Jeżeli jesteś więc rzeczonym łowcą pokemonów, biegaj po mieście, poluj na dziką zwierzynę i zarabiaj przy okazji niemałe pieniądze. Tym bardziej, że niedawno pojawiła się dla 
Takie Task całkiem ciekawa alternatywa.
Źródło: www.buzzbee.pl

Mowa o BuzzBee. Co ją wyróżnia od jej starszej koleżanki? Na pierwszy rzut oka niewiele. Zasada działania obu aplikacji jest podobna. Odpalamy internet, instalujemy program na swój telefon ze sklepu Google Play (klik), rejestrujemy się, włączamy lokalizator GPS i szukamy zleceń w naszej okolicy. Zapewne na tym etapie spotka Was całkiem miła niespodzianka, bo moim zdaniem  BuzzBee oferuje obecnie więcej zadań, które dodatkowo są bardziej różnorodne. Zaczynamy od prostych ankiet poprzez zlecenia polegające na fotografowaniu sklepowej półki czy plakatu na przystanku autobusowym, kończąc na  zadaniach typu "Tajemniczy klient"(jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszam TUTAJ) płatnych od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. 
Źródło: www.buzzbee.pl
Oczywiście dostęp do lepszych zadań zapewnimy sobie rzetelną i systematyczną pracą, Im bardziej jesteśmy aktywni, tym większa szansa na lepsze zlecenia. Warto się spieszyć, bo konkurencja jest naprawdę duża, Dla tych, którzy lubią być na bieżąco polecam śledzenie fanpage aplikacji (klik).
Zarobione pieniądze możemy wypłącić jednym kliknięciem na swoje konto PayPal.

Podoba się? Korzystajcie. Jeżeli lubicie łapać pokemony, szukacie ciekawej, dorywczej pracy, często się przemieszczacie albo po prostu lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu- poznajcie swojego smartfona z Take Task oraz Buzz Bee i zacznijcie zarabiać kasę już teraz!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz