ZARABIANIE NA ANKIETACH INTERNETOWYCH - Qassa - ankiety i wiele więcej.

Witaj w nowym dziale Try and Earn!
Powstał on po to, by przybliżyć  sposób na zarabianie w internecie, jakim jest wypełnianie ankiet.
ankiety online, ankiety płatne, ankiety internetowe, wypełnianie płatnych ankiet
Każdy z nas codziennie spotyka się z różnego rodzaju sondażami i badaniami marketingowymi, które mają na celu poznanie, a potem pokazanie np. zwyczajów zakupowych czy też preferencji politycznych respondentów. Badania takie prowadzone są na zlecenie różnorodnych podmiotów, takich jak: stacje telewizyjne, czasopisma czy też przedsiębiorcy, którzy np. chcą  poznać opinię konsumentów na temat nowowprowadzonego na rynek produktu. 

Ponieważ zapotrzebowanie na tego typu badania jest bardzo duże, a internet daje niemal nieograniczony dostęp do respondentów, istnieje wiele paneli badawczych, które oferuje odpłatne wypełnianie ankiet. 
Pierwszym, a jednocześnie jednym z najlepszych portali, który pojawi się w tym dziale jest Qassa.
Qassa (wcześniej Money Milioner) - portal o niezwykle sugestywnej nazwie, daje nam oprócz wypełniania ankiet, jeszcze przynajmniej kilka możliwości zarobienia swoich pierwszych pieniędzy w internecie.
By tak się stało, pierwszy krok, jaki musimy zrobić to rejestracja.
W tym celu klikamy  TUTAJ.

Pojawi się taka oto strona:

  1. Qassa rejestracja, Qassa jak się zarejestrować
    Źródło: Qassa.pl
 W lewym górnym rogu strony znajduje się formularz (1), za pomocą którego należy się zarejestrować, podając swoje PRAWDZIWE DANE. Kolejno: nazwę użytkownika, hasło, adres e-mail, płeć, imię oraz datę urodzenia. 

Uwaga! Podanie prawdziwych danych jest niezbędne do odbioru uzyskanej za aktywność w portalu nagrody!

W dalszej kolejności czytamy i akceptujemy warunki i regulamin (2) i
klikamy przycisk: Tak, rejestruję się za darmo (3).
Rejestracji można dokonać również za pośrednictwem facebooka oraz google+.
Następnie postępujemy zgodnie z pojawiającymi się komunikatami i czekamy na e-mail aktywacyjny, który w naszej skrzynce powinien pojawić się w ciągu kilku minut od momentu rejestracji.
Gdy już go otrzymamy, klikamy, bądź kopiujemy do paska przeglądarki znajdujący się w nim link aktywacyjny i aktywujemy konto.
Następnie logujemy się na stronę (4), podając nazwę użytkownika i hasło.

Po zalogowaniu przechodzimy do głównego panelu użytkownika.
Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką powinniśmy zrobić po rejestracji do portalu oferującego zarabianie na ankietach, takiego jak Qassa, ale także i innych, jest wypełnienie ankiet profilowych. Należy poświęcić na to od kilku do kilkunastu minut, w zależności od strony na jakiej się rejestrujemy. Ankiety profilowe dotyczą m.in. zachowań nabywczych, spędzania czasu wolnego itp. Ich zadaniem jest scharakteryzowanie nas jako respondenta i na tej podstawie jesteśmy kwalifikowani do badań. Dlatego warto uzupełnić swój profil i tym samym znacznie zwiększyć swoje szanse na zarobek. Tym bardziej, że w przypadku Qassa, uzupełnienie ankiet profilowych jest również wynagradzane.

ZAROBKI

Walutą obowiązującą w portalu Qassa są Qoins. Zdobywamy je za każdą aktywność na stronie. 
Obowiązujący przelicznik to 1000 qoins = 5 gr
Na początek, jako bonus za rejestrację otrzymujemy 100 000 qoins (5 zł)
Za uzupełnienie jednej ankiety profilowej otrzymujemy  5 000 qoins, a mamy ich do uzupełnienia osiem + bonusy za aktualizację profilu po dłuższym czasie. 
Kolejną możliwością zarabiania, jaką oferuje nam portal, jest czytanie e-maili reklamowych. Dostajemy ich od kilku do kilkunastu dziennie ( w zależności od profilu respondenta). Za każdą przeczytaną wiadomość z reguły dostajemy 500 qoins. 
Ankiety do wypełnienia również przesyłane są w formie maila. Możemy ich dostać nawet kilkanaście w miesiącu. Za wypełnienie każdej w całości otrzymujemy 10 000 q.
Jednak to nie wszystko co oferuje nam Qassa.
180 000 q. (8zł) - tyle otrzymamy za każdego poleconego użytkownika, który zarejestruje się na stronie za naszym pośrednictwem. Niestety z początkiem 2017 roku Qassa zrezygnowała z dalszego premiowania poleconych użytkowników, motywując to tym, że chce być bardziej interesującym portalem dla przeciętnego użytkownika (sic!). W zamian za to oferuje dodatkowe wynagrodzenie w formie cashbacku za polecanie sklepów internetowych. Tą zmianę oceńcie sami. Oto kilka sklepów, które można promować: Grupon, Nike, 5-10-15, Tchibo, Vision Express, Deichmann, Saturn
Uczestniczyć możemy również w różnego rodzaju akcjach tj. rejestracja na wybranych stronach.
Dla osób lubiących robić zakupy przez internet, rejestracja w Qassa również będzie doskonałym pomysłem. 
Nie dość, że na stronie znajdziemy długą listę kodów rabatowych  na zakupy w najpopularniejszych sklepach internetowych, to za każdą wydaną złotówkę otrzymamy zwrot w postaci  qoins (oferty są zróżnicowane w zależności od konkretnego sklepu internetowego).
Zatem rejestracja w Qassa naprawdę się opłaca!

WYPŁATA

Zlecić wypłatę możemy po zebraniu 1 000 000 qoins, czyli 50 zł. Pieniądze otrzymamy na podany przez siebie rachunek bankowy w ciągu  kilku dni.
Qassa daje mnogość możliwości, które odpowiednio wykorzystywane sprawią, że przelewy na nasze konto nie będą rzadkością.
Zarejestruj się teraz i zacznij zarabiać!Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *