ZARABIANIE NA ANKIETACH INTERNETOWYCH - sprawdzone panele badawcze i te, których warto unikać

ankiety internetowe płatne
Witajcie! Po obszernej recenzji portalu Qassa, którą możecie znaleźć TUTAJ, przyszedł czas na kolejne portale, które dają możliwość zarabiania poprzez wypełnianie ankiet.
Dziś już nie będzie tak skromnie jak ostatnio. Nie ograniczę się do jednego panelu, a opiszę ich kilkanaście, ponieważ mają one podobną strukturę i zasady działania, a  ponadto chcę byście w każdej chwili mogli sięgnąć do listy sprawdzonych witryn, mając ją w jednym miejscu.
Edit.
TUTAJ stworzyła się dla Was kolejna lista portali, które dają zarobić. W tym przypadku są start-upy, finetechy. Zarabianie za samą rejestrację, transakcje i polecanie.
 1. SW PANEL - jest to witryna, której użytkownik jest jednocześnie badaczem jak i respondentem. Za jej pomocą  każdy może stworzyć ankietę i liczyć na opinię licznej społeczności panelu. Uczestnicząc w badaniach zbieramy dwa rodzaje punktów, tzw. Students Points  i Social Points. Pierwszy rodzaj punktów przyznawany jest za uczestnictwo w ankietach komercyjnych, które są potem wymieniane na nagrody: (przelew gotówkowy na konto bankowe, wsparcie organizacji charytatywnych, kupony zakupowe lub gadżety). Natomiast Social Points są to punkty które w większości otrzymujemy za tworzenie własnych ankiet, albo za uczestnictwo w badaniach niekomercyjnych, tworzonych przez innych uczestników panelu. Dla 20 najaktywniejszych z największą liczbą Social Points w danym miesiącu przewidziane są nagrody m.in. w postaci Students Points. SW Panel nadal wysyła całkiem pokaźną liczbę zaproszeń do wypełniania ankiet. Portal jak najbardziej wypłacalny. Zrealizowałam wypłatę,  więc jak najbardziej  polecam.

 2. MARKETAGENT - portal w 100 % godny polecenia . Wynagradzający swoich użytkowników za wiele aktywności w ramach panelu. Na początek, za rejestrację otrzymujemy 150 pkt.Raz w roku możemy również zyskać dodatkowe punkty (50) za aktualizację profilu. Z kolei każda wypełniona ankieta to zysk w liczbie od 20 do 250 punktów. Przelicznik stosowany w panelu to 100 pkt = 1 €, a minimum potrzebne do wypłaty to jedynie 2 € wypłacane na konto w PayPal bądź Skrill. Naszą wygraną możemy również przekazać na cele charytatywne. Zarejestruj się klikając w grafikę. Mimo, że ankiety pojawiają się jak na lekarstwo, na portalu zrobiłam kilka wypłat o łącznej wartości kilkudziesięciu euro, dzięki zapraszaniu znajomych. Zapisujcie się - polecam! (klik w baner):)


 3. PANEL IMAS ONLINE - Zapisując się do panelu dajemy sobie szansę na wygranie bonów zakupowych, nagród pieniężnych oraz przekazanie środków na wybrany cel charytatywny. Za każde badanie otrzymujemy kilkadziesiąt punktów. Organizator wynagradza respondentów również wtedy, gdy nie zdołają się zakwalifikować do grupy docelowej. Minimum potrzebne do zrealizowania pierwszej nagrody to zaledwie 200 pkt, czyli 20 zł. Kolejny z moich faworytów. Z IMAS Online chętnie współpracuję, co Wam także polecam. Wiele zaproszeń do badań, bonusy za rejestrację znajomych, a co za tym idzie, minimum do wypłaty nie tak trudne do osiągnięcia.
 4. REAKTOR OPINII - daje możliwość swoim respondentom wyrażenie opinii na temat produktów i usług. Za każdą wypełnioną ankietą użytkownik otrzymuje punkty, które następnie są wymieniane na gotówkę wypłacaną na podany rachunek bankowy. Przelicznik stosowany w panelu to: 1 pkt = 10 gr.. Po zebraniu 500 pkt, możemy zlecić wypłatę. Oprócz uczestnictwa w ankietach autorzy panelu oferują możliwość testowania produktów, które niedawno weszły na rynek, bądź jeszcze się na nim nie znalazły. A zatem nie zwlekaj. Właśnie zleciłam wypłatę po osiągnięciu potrzebnego minimum. Czas oczekiwania na przelew to max 30 dni. Nagroda dotarła.:) Poza tym, dużo ankiet do wypełnienia. Kwotę potrzebną do wypłaty zbiera się dość szybko. Gorąco polecam. Piszcie się.
 5. FUTURE TALKERS (wcześniej Talk To Change) - jest społecznością, która nagradza swoich członków za wyrażanie własnych opinii i ceni poświęcony przez nich czas. Każde zaproszenie do wypełnienia ankiety szczegółowo określa jej długość oraz ekwiwalent pieniężny oferowany za skorzystanie z niej. Badania są przydzielane respondentom pod kontem ich profili, których uzupełnienie znacznie zwiększa szansą na uczestnictwo w ankietach. Po zebraniu m.in. 30 zł, będziemy mogli zlecić wypłatę na konto PayPal. Obecnie jeden z moich ulubionych portali. Spora ilość kwestionariuszy do wypełnienia, bonusy za zapraszanie znajomych. Dwie wypłaty już zrobione, czekam na osiągnięcie kolejnego minimum. 
 6. OPINIE.PL (Interaktywny Instytut Badań Rynkowych) - Ostatnimi czasy w serwisie zaszły znaczące zmiany. Aby zostać członkiem panelu nie będzie już potrzebne specjalne zaproszenie w formie ankiety. Teraz, aby zostać członkiem Opinie.pl wystarczy się po prostu zarejestrować. Po rejestracji pozostaje nam czekać na ankiety (pojawiają się bardzo często), za które wynagradzani jesteśmy punktami. które potem możemy wymienić na gotówkę w systemie PayPal. Niewątpliwie najlepszy obecnie portal dla ankieterów. Duża liczba ankiet o ciekawej tematyce, najlepsze bonusy za rejestrację znajomych. Wypłaty zlecam średnio dwa razy w niesiącu. Nic tylko się rejestrować.
 7. RESEARCH ONLINE - Panel badawczy mający swoją siedzibę w Krakowie, który może pochwalić się ponad 100 000 przeprowadzonych ankiet online. Jest to świetne narzędzie zarówno dla firm, które chcą sprawdzić efektywność swoich działań jak i dla respondentów, którzy na wypełnianiu ankiet mogą zarabiać przez internet. Jak w większości tego typu portalach, za każde zrealizowane badanie otrzymujemy punkty ( 1pkt=50 gr.). Minimum potrzebne do wypłaty to zaledwie 20 zł czyli 40 pkt, płatne na podane wcześniej konto bankowe. Zarobić możemy również na polecaniu portalu znajomym. Każdy respondent, który zaprosi 50 osób, otrzyma dodatkowe 100 zł! Research Online jest wypłacalnym portalem, który mogę w 100 % polecić - wypłata została przeze mnie już zrealizowana.
 8. MYIYO - Zapisz się i bierz udział w ankietach. miej realny wpływ na politykę przedsiębiorstw i innych organizacji, dla których Twoje zdanie bardzo się liczy. Dziel  się swoimi doświadczeniami z innymi członkami Myiyo, którzy razem Tworzą wielką społeczność. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz od 500 do nawet kilku tysięcy punktów, które wymienione będą na gotówkę w systemie PayPal. 
 9. ANKIETY PRO BONO - Założycielem portalu jest IMAS International z Wrocławia. Celem serwisu jest zachęcenie ankieterów do zaangażowania się w działalność dobroczynną. Każdy respondent może przekazać część swojego wynagrodzenia na rzecz wybranej przez siebie organizacji charytatywnej. Oczywiście formą wynagrodzenia z wypełnione ankiety są punkty, które potem wymieniane są na pieniądze. Obowiązujący przelicznik to 10pkt = 1zł. Minimum potrzebne do wypłaty to 300 pkt. Wynagrodzenie wpływa na wskazany przez nas rachunek bankowy. Przekazałam część swojego wynagrodzenia na wybraną przez siebie organizację i zleciłam wypłatę.
 10. GLOBALTESTMARKET - to wiodący portal oferujący wypełnianie ankiet przez internet. Biorąc udział w badaniach, zdobywamy punkty, tzw. Market Points. Możemy je później zrealizować w formie wypłaty na konto PayPal i bonów podarunkowych. Swoją wygraną możemy również przekazać na cele charytatywne.  Zaproszenia do ankiet wysyłane są nawet kilka razy dziennie. Minimum potrzebne do wypłaty to (1000 pkt). Przelew w wysokości 100 zł to równowartość 773 pkt, więc zbyt mało, żeby zrobić wypłatę. 200 zł to już suma 1538 pkt Można jeszcze zrobić wypłatę w za równowartość 1235 pkt (100zł+60zł). Chętnie wyślę zaproszenie. Piszcie poprzez kontakt. Do tej pory zleciłam już dwie wypłaty. Na pieniądze czekałam nieco ponad tydzień, co uważam za całkiem dobry wynik. Polecam. Dodatkowo dostałam jednorazowo 250 pkt. Jakaś nagroda? Wygrana w loterii? Nie wiem, w każdym razie zbieram już na  kolejne wypłaty:)
 11. CENNE OPINIE - jeden z najbardziej prestiżowych i sprawdzonych paneli badawczych działających na polskim rynku. Za jedną wypełnioną ankietę możemy otrzymać od kilku do nawet 25 zł. Informacje o aktualnych badaniach otrzymujemy na adres mailowy podany podczas rejestracji. Po uzbieraniu 50 zł, nasze wynagrodzenie możemy wymienić na bon towarowy akceptowany w największych hipermarketach w Polsce m.in. Tesco, Real, Castorama, Media Markt i wiele innych.  Zostanie on nam dostarczony pocztą na podany w profilu adres. Bon na początku strony to właśnie nagroda od Cennych Opinii. Warto więc wypełniać ankiety. Pamiętajcie jednak - kto pierwszy, tel lepszy - portal jest już tak dobrze znany, że błyskawiczne zostaje osiągnięta wymagana liczba respondentów do danego badania.
 12. PANEL ARIADNA - to ogólnopolski panel badawczy, mający swoją siedzibę w Warszawie. Jego celem jest zbieranie opinii Polaków na różnorodne tematy. Wypełniając ankiety mamy szanse na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród, pogrupowanych w siedmiu kategoriach. Stań się częścią Panelu Ariadna. Zbieram punkty, zamówiłam już dwie nagrody. Obie dostałam, więc Ariadnę jak najbardziej polecam!
 13. PANEL OPINEA - Wystarczy się zalogować, uzupełnić profil i niezbyt długo czekać na zaproszenia do ankiet, które na pewno zostaną do nas wysłane. Wynagrodzenie za ankiety wypłacane jest w euro na konto w PayPal. Minimum potrzebne do wypłaty to 5€.  Podobnie jak portal powyżej. Wypłacalny i godny polecenia.
 14. IBIS (Panel SMG/KRC) - Kolejny renomowany i warty polecenia panel badawczy. Przez 19 lat swojej działalności stał się liderem na rynku badań rynkowych. Współpracuje z największymi przedsiębiorstwami i organizacjami w Polsce i na świecie. Ibis oferuje przy tym program partnerski dla swoich użytkowników. Za każdą wypełnioną w całości ankietę, respondent otrzymuje określoną liczbę punktów, które potem może wymienić na bony zakupowe w Merlin.pl, doładowanie telefonu,  bądź gotówkę przelewaną na konto bankowe. Duża liczba zaproszeń do ankiet + kilka zrealizowanych wypłat, daje nam portal zdecydowanie wart uwagi.
 15. PENTAGON ONLINE - jest częścią Grupy Pentagon Research, która zajmuje się badaniami z zakresu efektywności sponsoringu sportowego i kulturalnego. Jej klientami są największe polskie stacje telewizyjne i radiowe, organizatorzy rozgrywek sportowych np. (niemiecka Bundesliga,  polska Ekstraklasa) oraz inne organizacje i przedsiębiorstwa zaangażowane z sponsoring kulturalny i sportowy. Stając się członkiem panelu Pentagon Online, bierzemy udział nie tylko w bardzo ciekawych badaniach, ale także otrzymujemy wynagrodzenie za poświęcony czas. Zebrane punkty możemy wymienić na nagrodę pieniężną lub kupon zakupowy do wykorzystania w sieci sklepów Empik. Minimum punktowe potrzebne do odebrania nagrody to 200 pkt. = 20 zł. Zapraszam do kontaktu wyślę zaproszenie. Wiele bardzo ciekawych ankiet (głównie o tematyce sportowej). Pod tym względem, to mój ulubiony portal. Minimum do wypłaty niewielkie, dlatego też wypłaty zrealizowałam już kilka razy.
 16. I-SAY - Portal oferujący obecnie dużą ilość ankiet do wypełnienia. Katalog możliwych do zdobycia nagród jest również szeroki. Niestety właściciele portalu zrezygnowali wypłaty nagród na konto PayPal, jednak nie ma tego złego... Zebrane punkty możemy wymienić na e-kupony, voutchery, a także karty przedpłacone Master Card. Z tej ostatniej opcji niedawno skorzystałam. Kartę dostałam po 2-3 tygodniach od dnia zamówienia. Skorzystałam - wszystko działa.
 17. POLLBUZZER - Kolejna świetna propozycja dla tych, którzy chcą zarobić pieniądze bez wychodzenia z domu. Jak większość opisanych tu portali obsługiwany jest przez platformę CINT. Całkiem przyjemny portal z dużą ilością płatnych ankiet do wypełnienia. Próg wypłaty to 40 zł na konto Pay Pal.  Co ważne! Podany w nazwie link jest LINKIEM DO REJESTRACJI! Jeżeli chcecie sprawdzić swój stan konta należy zalogować się TUTAJ
 18. iWADI - kolejny portal, na którym znajdziemy płatne ankiety online. Uzupełniamy profil, czekamy na ankiety. Kiedy saldo na naszym koncie osiągnie 40 zł, zlecamy wypłatę na konto PayPal i cieszymy się zarobionymi pieniędzmi. Niewiele ankiet. Stan mojego konta jak na razie wynosi okrągłe 0. Zaktualizowałam i uzupełniłam profil. Jeśli nadal nie będę dostawać ankiet - wypisuję się.
 19. MOJA OPINIA - działa na podobnej zasadzie jak wyżej zaprezentowane serwisy. Jej niewątpliwym atutem jest niskie minimum do wypłaty, które wynosi zaledwie 10,20 zł = 6000 pkt. Pieniądze wypłacane są nam oczywiście na konto PayPal. Wyślę zaproszenie na podany adres e-mail. Zapraszam do kontaktu. Ankiet jest coraz więcej, więc warto korzystać. 
 20. ePOPULUS - Dość świeża strona z ankietami ze "stajni" CINT . Wypłaty realizowane są od 40 zł m.in. na konto PayPal. Kwestionariusze przysyłane są dość często (kilka razy w tygodniu). Warunek konieczny, aby zarobić? Szybko odpowiadać na maile.
 21. OPINION BAR - pierwsze dolary pojawiły się na moim koncie, więc postanowiłam go opisać. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujemy wskazaną w zaproszeniu kwotę pieniędzy. Wynagrodzenie wypłacane  jest na konto PayPal w USD po przekroczeniu minimum, które wynosi 10 dolarów. Nie pozostaje nic innego jak tylko się zapisać. Szału nie ma. Ankiety co prawda pojawiają się co jakiś czas, ale ich liczba nie jest zadowalająca.
 22. MY PANEL BASE - Kolejny portal należący do CINT. Tak jak w innych przypadkach, wyróżnia go bardzo prosty interfejs, w którm znajdziemy jedynie swój profil i formularz do wypłaty. Minimum potrzebne do zrealizowania nagrody to 50 zł płatna na konto PayPal.
 23. MOBROG - Kolejny dość znany portal z płatnymi ankietami. Portal oferuje dość niskie w porównaniu do konkurencji minimum potrzebne do wypłaty, które wynosi 20 zł płatne na konto Pay Pal. Ankiety przychodzą regularnie, kilka udało się wypełnić do końca. Mam nadzieję, że współpraca nadal będzie się dobrze układać.
 24. SUPERANKIETY -  Kolejna świeża strona tego samego typu co e-Populus, Opinie.pl czy Panel Opinea. Ankiety przychodzą kilka razy w tygodniu, jednak jak do tej pory nie udało mi się jeszcze do żadnej zakwalifikować. Nie poddaję się jednak i liczę, że się nie zawiodę. Minimum potrzebne do wypłaty to 40 zł płatne na PP.
 25. HIVING - Strona z płatnymi ankietami online, na której jestem zarejestrowana od dłuższego czasu. Nie zwracałam jednak dotąd na nią zbyt wielkiej uwagi, bo ankiet było jak na lekarstwo. Ta sytuacja wydaje się jednak ulegać zmianie. Propozycje udziału w badaniach pojawiają się coraz częściej. Możecie się spodziewać wielu ankiet w języku angielskim, a także możliwości uczestnictwa w tzw. Micro tasks. Wynagrodzenie wypłacane jest na PayPal po osiągnięciu 4000 pkt. Swoje zarobki możecie również przekazać na cele charytatywne lub wziąć udział w loterii. 
 26. ZYMETRIA - Jest to zamknięta społeczność badawcza, która daje możliwość brania udziału w badaniach w formie ankiet jak również dyskusji na forum. Zaproszenie do rejestracji można otrzymać wyłącznie od zarejestrowanej tam osoby. Za wypełnione ankiety otrzymujemy punkty. Minimum potrzebne do wypłaty to 250 pkt = 25 zł wypłacane na konto Pay Pal. Osobno wynagradzane są dyskusje na zamkniętym forum. Zarobki z tej działalności również wypłacane są na PP, bądź też w formie bonu do Empiku.Jeżeli chcecie zostać jej członkami- piszcie poprzez formularz kontaktowy. Dużo zaproszeń do badań. Wypłatę zleciłam już dwukrotnie. Portal bardzo profesjonalny i wart polecenia.
 27. KLUB ZDROWIA - Jest to nowa społeczność prowadzona przez Zymetrię. Jej uczestnicy mają możliwość wypowiadania się na tematy dotyczące zdrowia, stylu życia i leków bez recepty, Oceniają reklamy leków i pomysłów na nie. Członek panelu może brać udział w konkursach, dyskusjach na forum oraz wypełniać kwestionariusze. Za aktywności otrzymuje punkty, które może wymienić na bony do Empiku oraz wypłatę na Pay Pal. Podobnie jak Zymietria - Klub Zdrowia jest społecznością zamkniętą. Chętnych zapraszam do kontaktu, wyślę zaproszenie. Jak wyżej, ankiet jeszcze więcej niż u "starszej siostry". Mimo krótkiego stażu zdążyłam już dostać swoje pierwsze wynagrodzenie.
 28. BO! - Dopiero się zapisałam, panel wygląda całkiem fajnie. Zasady uczestnictwa są podobne jak w innych tego typu panelach. Za wypełnione ankiety otrzymujemy określoną liczbę punktów. Po zebraniu 1000 pkt będziemy mogli zlecić wypłatę 32 zł na konto bankowe lub przekazać swoją nagrodę na cele charytatywne. Minimum łatwe do osiągnięcia, zatem i nagroda pojawiła się na moim koncie.
 29. GREENPANTHERA - Portal podobny do Qassa. To, co go wyróżnia to wiele ankiet do wypełniania. Przychodzi nawet kilka dziennie, choć warto sprawdzać dostępność badań bezpośrednio na stronie. Na pewno pojawi się ich więcej. Oprócz udziału w badaniach możemy również wykonywać różnego rodzaju zadania, korzystać z ofert, zgarniać cashback za zakupy. Dodatkowo na start otrzymujemy 5$. Wynagrodzenie wypłacane na PayPal (minimum potrzebne do wypłaty to 30$). Zleciłam wypłatę, kilka dni i jest na moim koncie :)

 30. KLUB WIDZA - Społeczność funkcjonująca równolegle do Zymetrii i Klubu Zdrowia i działająca na tej samej zasadzie, co ww. portale. Skupia fanów filmów i seriali, których zadaniem jest branie udziału w ankietach o tej tematyce. Po przekroczeniu progu 250 pkt = 25 zł można zlecić wypłatę na Pay Pal jak również zamówić bon do Empiku. Podobnie jak w przypadku siostrzanych paneli, dołączyć do Klubu Widza mogą jedynie osoby, które otrzymają zaproszenie od zarejestrowanego panelisty (Zapraszam do kontaktu poprzez formularz.
 31. CLIXSENSE - Oprócz wypełniania ankiet Cixsense oferuje o wiele więcej możliwości zarobienia pieniędzy w internecie. Dzięki portalowi możemy pomnażać swoje zyski wykonując zadania, czy korzystając z różnego rodzaju ofert. To co dodatkowo wyróżnia portal spośród innych to wiele dostępnych metod wypłaty m.in. poprzez Payza czy Skrill. Minimum potrzebne realizacji nagrody to 10$. Ostatnimi czasy na Clixsense zaszły spore zmiany. Zrezygnowano z płatnych reklam stawiając na ankiety i wykonywanie zadań. Od jakiegoś czasu nie istnieje również możliwość wypłacenia pieniędzy na PayPal. Ja swoje wynagrodzenie otrzymałam na konto Payza było to jeszcze wtedy 8$. 
TESTUJĘ
 1. BADANIE OPINII - Portal wygląda naprawdę fajnie, bo oprócz wypełniania ankiet przez internet oferuje badania typu Tajemniczy klient. Za branie udziału w sondażach przyznawane są punkty. Zgromadzenie 1000 pkt gwarantuje nam wypłatę na Pay Pal w wysokości 50 zł.
 2. IDEAS - Kolejny portal obsługiwany przez CINT dający możliwość zarobienia pieniędzy przez internet. To, co go wyróżnia, to niskie minimum potrzebne do wypłaty, które wynosi 20 zł.
 3. OPINI-ON - Panel badawczy powstały w 2016 roku. Społeczność skupia ponad 30 tysięcy polskich respondentów, którzy wypełniając ankiety online mogą w łatwy sposób zasilić swój domowy budżet. Po rejestracji i wypełnieniu swojego profilu, drogą mailową otrzymamy zaproszenia do badań. Minimum potrzebne do wypłaty to 40 zł wypłacane na konto Pay Pal.
 4. FKT24.PL- Jeżeli kojarzycie nazwę tego panelu badawczego z popularnym brukowcem, to nie mylicie się. Fakt24.pl to panel badawczy obsługiwany przez popularny Cint, więc nie powinno być z nim żadnych problemów, mimo to umieszczam go w rubryce stron testowanych. Jeżeli tak jak ja chcecie wyrobić sobie na jego temat opinię, macie ukończone 14 lat, adres mailowy i mieszkacie na terenie Polski i chcecie zarobić to zapraszam. Minimum potrzebne do wypłaty to 40 zł płatne na Pay Pal.
 5. GŁOSY KLIENTÓW - to portal, który skupia w swoich szeregach tysiące uczestników z Polski, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Powstał po to, by zbierać opinie na temat punt punktów usługowych i inspirować do zmian właścicieli sklepów. Nagrodą za wypełnienie ankiet bony do sklepu Empik oraz/lub Punkty na karcie Tesco Club Card.
 6. HINTWAVE - Profesjonalny panel badawczy  posiadający swoją bazę klientów w 14 krajach świata - obsługiwany przez CINT (Opinie.pl, Panel Opinea, PollBuzzer). Po kompletnym wypełnieniu profilu respondent ma szansę otrzymać ankiety do wypełnienia, za które średnio można zarobić od 1zł do 12 zł każda. Po uzyskaniu minimum, które wynosi 40 zł, wynagrodzenie można wypłacić na konto Pay Pal. Ponadto właściciel portalu planuje w niedalekiej przyszłości wprowadzić do katalogu nagród kupony i bony na wybrane produkty i usługi.
 7. TALK ONLINE PANEL - Kolejny program, w którym zbieramy punkty za ankiety, a następnie wymieniamy je na pieniądze. Talk Online Panel skupia w swoich szeregach ponad 400 000 członków z całej Europy, którzy wyrażają poglądy na przeróżne tematy. Od  problemów społeczno-politycznych po konsumpcyjne. Zebrane punkty wymieniamy na nagrody pieniężne (3000 pkt to równowartość 60 zł, które wypłacane są na konto bankowe) lub voucher do Amazon. Zebraną kwotę możemy również przekazać na cele charytatywne (UNICEF). Za rejestrację otrzymujemy 100 pkt, a wypełnienie ankiety profilowej 25 pkt każda.
 8. POLSKI PANEL NARODOWY - Całkiem świeży serwis ankieterski o poważnej nazwie. Jeżeli chcesz brać udział w badaniach opinii publicznej i wyrażać swoje poglądy - to miejsce jest dla Ciebie. Średnia długość ankiety to od 1 do 25 minut. Wynagrodzenie punktowe zależne od długości badania. Przelicznik obowiązujący w Panelu to 1zł = 62 pkt. Minimum potrzebne do wypłaty to 2046 pkt = 33 zł (konto bankowe). Jeżeli masz ukończone 15 lat zapisz się do PPN i testuj go razem ze mną.
 9. SURVEO - Nowy serwis z ankietami sygnowany przez Opini-on. Wygląda dokładnie tak samo jak wszystkie panele obsługiwane przez CINT. Niewiele można znaleźć na jego temat w sieci. Wiadomo, że wynagrodzenie wypłacane jest na Pay Pal. Jeśli wiecie coś więcej na jego temat. Podzielcie się w komentarzach.
 10. TNS ONLINE - TNS Polska jest wiodącą grupą badawczą, którą specjalnie nikomu przedstawiać nie trzeba. Wystarczy powiedzieć, że współpracuje z 78 ze 100 największych polskich reklamodawców. Według administratorów serwisu mamy szansę na wypełnianie ankiet o wartości od 1 do 10 zł. Formą nagrody za nasze angażowanie są: doładowanie telefonu od 10 zł (100 pkt) i przelew na konto bankowe 50 zł (500 pkt).
 11. BADANIA RYNKU.PL -Zarządzany jest przez czołową firmę badawczą na polskim rynku - Instytut Badania Rynku ABR SESTA. Respondenci, którzy zarejestrują się na portalu mają szansę zarabiać na wiele różnych sposobów. Począwszy od wypełniania ankiet, przez polecanie portalu znajomym, a na badaniach typu Tajemniczy klient kończąc. Wypełniając ankiety profilowe już na początek otrzymujemy 500 pkt = 5 zł, minimum potrzebne do wypłaty to 5000 pkt = 50 zł wypłacane na konto Pay Pal. Swoje wynagrodzenie możemy również przekazać na rzecz fundacji lub wymienić na inną dostępną nagrodę.
 12. DEMANDO.PL - Portal, którego właścicielem jest Smartpanels.pl sp. z o.o. Rejestrując się mamy szansę brać udział w ciekawych badaniach i wyrażać opinie na temat różnego rodzaju produktów i usług. Każdy panelista, po przekroczeniu odpowiedniego progu punktowego może otrzymać nagrody: doładowanie telefonu - od 100 pkt = 10 zł, przelew na konto - od 500 pkt, wsparcie programu Pajacyk - od 500 pkt. Demando.pl przykłada dużą wagę do zapewnienia bezpieczeństwa panelistom, dbając o poufność informacji i zgromadzonych danych. Działa zgodnie z przepisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych oraz z międzynarodowo uznanymi ustaleniami etycznymi dotyczącymi badań rynku i badań opinii, określonymi przez ESOMAR (European Society of Opinion and Market Research. 
 13. TRIABA - to Norweska firma, zajmująca się badaniami rynku, współpracująca z CINT AB, a więc jest to bliźniaczy portal do Pollbuzer, ePopulus czy My Panel Base. Wypełnijcie dokładnie profil i czekajcie na ankiety, a później na wypłatę na Pay Pal. Minimum to 40 zł.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!
 1. SPIDERMETRIX - Zaproszenia do ankiet nie pojawiają się w ogóle. Marna liczba punktów, jaką do tej pory zebrałam, nie pozwalała mi nawet marzyć o tym, że na swoim Paypalu zobaczę kiedykolwiek dolary australijskie. Wypisałam się.
 2. PAIDVIEWPOINT - Jedno z moich pierwszych ankietowych rozczarowań. Co prawda, krótkie ankiety pojawiały się codziennie, jednak wynagrodzenie za ich wypełnienie wynoszące dziesiątą część amerykańskiego centa, było co najmniej śmieszne. Na kilka miesięcy mojej bytności na portalu, dłuższy kwestionariusz trafił mi się raz, a wart był całe pół dolara albo mniej. Po tym jak się zorientowałam, że minimum do wypłaty osiągnę najpewniej już w przyszłym stuleciu, zrezygnowałam ze współpracy z portalem.
 3. PANELWEB - Szczerze? Pomimo, że testowałam ten portal kilka miesięcy - nie przekonuje mnie do siebie. Rzeczywiście ankiety pojawiają się codziennie, jednak co z tego, jeżeli przez tyle czasu zdążyłam się zakwalifikować tylko raz. Moim zdaniem szkoda czasu  i zachodu. Wypisuję się.
 4. THE PANEL STATION - Kolejny portal, do którego straciłam cierpliwość. Na początku wyglądał fajnie. Duża ilość ankiet, wiele możliwości "wykorzystania" swojego wynagrodzenia. Jednak jak się potem okazało. Zakwalifikowanie się do badania graniczy z cudem, a co za tym idzie zbieranie punktów idzie bardzo wolno. Jakby tego było mało, po pewnym czasie niewykorzystane punkty przepadają...
Podana powyżej lista paneli badawczych nie jest listą zamkniętą, systematycznie będzie aktualizowana o nowe portale, które oferują płatne wypełnianie ankiet przez internet. Zapraszam więc do odwiedzania wątku, krótkiej instrukcji, która podpowie jak efektywnie wypełniać ankiety (KLIK), a także całego bloga. A tymczasem  rejestrujcie się! Wysokich zarobków!

Komentarze

 1. Marketagent-bardzo bardzo bardzo rzadko przychodzą ankiety , jedna na pół roku lub nawet jedna na rok:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, też to zauważyłam, ale mimo wszystko warto się zapisać ze względu na niskie minimum potrzebne do wypłaty.:)

   Usuń
  2. Bo w Market Agent trzyba zagladac na strone gdyz na maila rzadkow wyslyją..

   Usuń
 2. OPINION BAR - nie wysyła ankiet. Wypisałam się stamtąd dziś!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dawno temu sie wypisałem -dostałem jedną ankiete w ciagu roku-pozdrawiam Marek

   Usuń
 3. racja słyszałem na blogach-czytałem ze nie wysyłają ankiet,też tam byłem przez krótki czas i żadnej ankiety nie otrzymałem.To kolejna stronka zbierająca nasze dane i emaile-dawno sie stamtąd wypisałęm

  OdpowiedzUsuń
 4. CENNE OPINIE często naciągają respondentów. Najpierw puszczają ankietę, gdzie odpowiada się na dość istotne badania, po czym na końcu dostaje się komunikat, że "niestety, ale nie pasujesz do badanej grupy" (coś w tym stylu). Oczywiście, żadnej kasy nie otrzymujesz :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak bywa, ale zdarza się to również w innych tego typu portalach. Jednak mimo wszystko. Bon od Cennych Opinii dostałam.

   Usuń
 5. Cześć. Jeśli chodzi ankiety to nie masz na liście jednego z najlepszych serwisów tego typu. Nie chcę spamować dlatego nie wklejam tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 6. a te zagraniczne ankiety to sprawdzone jak długo sie zbiera do pierwszej wypłaty?

  OdpowiedzUsuń
 7. tez sie bawie w ankiety :) tez polecam cenne opinie, ibis, epanel, mypanelbase, opineę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. epanel nie wysyla pieniędzy... każdy kto się skarży im na Fb że nie dostał,jego komentarz usuwają

   Usuń
  2. wysyłają bez problemu

   Usuń
  3. Ja kilkanaście miesięcy (lub dłużej) zbierałam na wypłatę i nie udało mi się, więc w moim przypadku to był główny powód rezygnacji ze współpracy z nimi. Po za tym współpracowałam z nimi przy badaniach typu Tajemniczy klient i musiałam kilkakrotnie upominać się o pieniądze. Po mniej więcej pół roku dostałam w końcu wypłatę.

   Usuń
  4. A ja właśnie nie mam problemów z epanel… Już ze 3 albo 4 wypłaty mam za sobą i nie mam problemów. Nie ma też problemów z zakwalifikowaniem się do ankiet, także może to tylko jakiś chwilowy błąd był? Ja przynajmniej nie zamierzam rezygnować bo całkiem nieźle mi się z nimi pracuje. I bardzo mi odpowiada, że płacą na konto bankowe bezpośrednio

   Usuń
  5. Być może teraz jest lepiej. Ja z powodu złych doświadczeń, postanowiłam się wypisać i nie wiem czy mam ochotę zaczynać z nimi współpracę po raz kolejny. Zastanowię się...

   Usuń
 8. Panel Ariadna usunął wszystkie komentarze na facebooku swoim,nie odpisują na maile od 1 miesiąca prawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ankiety się pojawiają, zmówiłam u nich nagrodę za punkty. Zobaczymy czy do mnie dotrze.

   Usuń
 9. Polecam http://superankiety.pl , dobry polski serwis z ankietami , wypłata po zebraniu 40 zł na konto PayPal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za podrzucenie linka. Zarejestrowałam się- sprawdzę :)

   Usuń
  2. To mój komentarz z 9 lutego 2016 00:32

   I jak tam z nagrodą z Ariadna? , po zalogowaniu na konto gdzieś tam sprawdzić można czy wysłana jest. W kwietniu minie już jakoś 5 miesiąc jak nie odpisują ,a pisałem na 2 maile..nawet na ich fb wiadomość...i nic.. Nowe nagrody dodali ale co z tego..jak się nie odzywają,dziwne to i podejrzane.

   Usuń
  3. Weszłam dzisiaj na portal. Okazało się, że nagroda, którą wcześniej zamówiłam, nie została odnotowana w systemie (nie ma jej odnotowanej w historii nagród, nie odjęli mi punktów). Zamówiłam jeszcze raz. Nagroda ma status OCZEKUJĄCY...Zobaczymy czy coś z tego będzie.

   Usuń
 10. Nie polecam większości tych portali. Proszę przeczytać regulamin dokładnie! Podpisując go zgadzacie się sprzedać swoje dane. Oraz historię aktywności w internecie. Niestety nie ma nic za darmo.

  OdpowiedzUsuń
 11. No eureke odkryłeś/aś. Wiadomo że sprzedajesz swoje dane. Ale wole je sprzedawać w taki sposób niż by mieli z nich korzystać za darmo i w większości przypadków bez mojej wiedzy

  OdpowiedzUsuń
 12. Dokładanie, wypełniając ankiety nie da się inaczej. Dlatego też jest za to wynagrodzenie. Najważniejsze, żeby korzystać z tych portali, które rzeczywiście dają zarobić. Ludzie na co dzień z własnej woli sprzedają swoje dane, nie zawsze zdając sobie z tego sprawę (patrz fb). Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ostatnio zdecydowanie najwięcej ankiet dostaję z Adriadny. Polecam spojrzeć na mój blog, gdzie codziennie opisuje swoje zarobiki :).

  http://platneankietydlaciebie.blogspot.com/

  Pozdrawiam.
  Tomek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ilość ankiet w Ariadnie nie narzekam. Zleciłam odbiór nagrody rzeczowej. Zobaczymy czy coś dostanę ;)

   Usuń
 14. Hejcia,
  Fajnie, że trafiłem na ten blog :) Przy okazji podzielę się swoim doświadczeniem.

  epanel - na początku byłem bardzo sceptyczny co do niego. Mnie także nie uśmiechało się wypełniać ankiet za pare groszy, zwłaszcza tych 'muzycznych'. Dostałem ją chyba ze sto razy, ale do dziś nie wiem, jaką stację 'trzeba' wpisać, by dostać się do dalszej części tej jakże enigmatycznej ankeity :D Pewnie za każdym razem inną - wybraną przez maszynę losującą. ALE. Z tego portalu dostałem pierwszą wypłatę (50 zł) i to dość szybko, przynajmniej w stosunku do poświęconego mu czasu i w porównaniu z innymi panelami. Tak więc polecam. Może warto odświeżyć ankiety profilujące i 'zainteresowac się' wieloma innymi rzeczami. Ja zazwyczaj 'interesuje się' wszystkim, chyba że coś KOMPLETNIE mnie odrzuca. W ostateczności można po prostu podziękowac za ankietę.

  Toluna - Z tego portalu z kolei dostałem pierwszy gadżet, ale trefny. Płetwy rekina. Może ja nie umiem umieszczać kostek lodu w drinku, ale jakoś nie stały tak jak powinny. Może ktoś mnie oświeci :D Odświeżanie po sto razy ogłoszenie z ofertą sprzedaży gadżetu, za 2 zł też mija się z celem. Istnieje więc podejrzenie, że mają tam buble niewarte zawracania sobie nimi głowy. Opinia w trakcie weryfikacji. Na pewno odradzam GIFTIES - w ten sposób mozna bardzo szybciutko pozbyć się wszystkich, bardzo długo zbieranych punktów ;]

  Ariadna - Stamtąd mam bon do EMPiKu za 20 zł. Czas oczekiwania wynosi od 2 tyg do 2 miesięcy. Spory zakres. Tak więc mogę się spodziewać go na dniach, lub w Marcu :)

  Opinie - Poki co, jestem w trakcie kruszenia kopii o głupie 25 zł, które powinienem był dostać przez aplikację BILLON jakoś w grudniu. Oni są jednak zdania iż w lutym. Może ostatnio moja pamięć bywa nieco zawodna, ale nie na tyle, by pomylić okres kilku dni, z kilkoma miesiącami. U nich i to jest możliwe. Sama aplikacja mocno podejrzana. Opinia w trakcie bardzo mocnej weryfikacji.

  Marketagent - Poki co, moja przygoda z tym portalem stanęła na kilkukrotnej próbie zarejestrowania, która za każdym razem kończyła się 'NIEOCZEKIWANYM BŁĘDEM' do zgłoszenia którego link nie działa. Kiepski start. Napisałem do nich, że jeśli chcą oszukiwać ludzi, mogliby chociaż robić to w nieco bardziej wyrafinowany sposób. Do czasu ich odpowiedzi może nauczę się w logowanie. Do czasu, gdy ja się nauczę, oni może nauczą się odpisywać. Idealna współpraca. Polecam gorąco!!!

  Na tym kończę i idę sprawdzić, czy Edki na Sw Panel już wstały. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) Bardzo się cieszę, że blog przypadł Ci do gustu i tak obszernie dzielisz się swoimi spostrzeżeniami. Widzę, że masz taką samą opinię o Tulonie jak ja.
   Długo uchodziła za mojego faworyta wśród portali dla ankieterów, jednak przez ostatnie kilka miesięcy nie mogłam się zakwalifikować do ankiet. Do tego moje punkty zaczęły znikać, więc dałam sobie spokój. Przez ok. 2 lata rzetelnego wypełniania ankiet zdołałam wyrwać o nich plastikowy breloczek z ich logo...więc uważam, że gra nie warta jest świeczki.
   Z e-panelem postanowiłam się tymczasowo przeprosić. Wypełniłam już nawet do końca jakąś ankietę, ale podobnie jak Ciebie, nękają mnie ankiety nt. słuchalności radia, do których nie mogę się również zakwalifikować. Skoro , nie jestem w grupie docelowej, to po co je do mnie wciąż wysyłają?
   Z Ariadną miałam trudne początki (problem z realizacją nagród). Wybrałam nagrodę, której nie mieli, jednak punkty zostały mi zwrócone na konto. Za drugim razem otrzymałam nagrodę rzeczową, teraz zamówiłam kolejną, więc nie jest źle.
   Opinie- masz na myśli Cenne Opinie czy Opinie.pl?
   Marketagent - po raz pierwszy słyszę o problemie z logowaniem. Jedyne, co mogę zrobić, to zachęcić Cię do kolejnej próby kontaktu z administratorami. Choć nie zasypuje ankietami, to gdy popracujesz nad poleconymi współpraca z nimi jest bardzo opłacalna.

   Usuń
 15. a ja po za jedną ankieta od future talkers to nic nie dostaje zadnych ankiet a jestem tam ponad rok jak nie dłuzej-zastanawiam sie o rezygnacji z tego panelu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja trochę ankiet od nich mam, a poza tym można dorobić na zapraszaniu znajomych, więc warto z nimi współpracować. Właśnie zleciłam kolejną wypłatę.

   Usuń
 16. panel opinea bardzo mało ankiet w ciagu prawei 2 lat dopiero połowe zarobiłem ale ankiet bardzo mało jedna na 5 miesiecy albo i dłuzszy okres czasu pozdrawiam Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam już 2-3 wypłaty, ale to prawda - w ostatnim czasie ankiet jest jak na lekarstwo. Ok roku temu było o wiele lepiej.

   Usuń
 17. Witam, od kilku miesięcy zarejestrowana jestem na portalu greenpantera. Wszystko było ok, do czasu. Tzn. nie pamiętam czy rejestrowałam się będąc w Polsce czy w Niemczech, ale właśnie w Niemczech zaczęłam wypełniać ankiety i było ich na prawdę dużo. Wróciłam do Polski i tu ankiety od czasu do czasu przychodzą na maila, ale po kliknięciu w link rzadko którą mogę w ogóle wypełnić. Miejsce zamieszkania zmieniłam na Polskę bo czasem to sprawia problem. Jednak nadal ankiet nie mogę wypełniać.. Czy miałaś podobny problem lub wiesz co może być przyczyną?
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, wiem o czym mówisz. Ja co prawda od początku podawałam na portalu Polskę jako miejsce zamieszkania, jednak podobnie jak Ty mam problem z zakwalifikowaniem się do większości ankiet. Zaproszeń dostaję nawet kilkanaście dziennie, a wypełniam ankietę średnio raz w tygodniu. Myślę, że przyczyną tak słabej skuteczności jest to, żę GreenPanthera jak i kilka innych portali daje ankiety poprzez tzw. rotatory ankiet. Np. często dostaję ankiety od Cint i nie mogę się do nich zakwalifikować. pewnie dlatego, że na większości portali, które obsługuje np. Cint podałam ten sam adres mailowy, (który nawiasem mówiąc jest połączony z kontem Pay Pal). Więc teoretycznie do jednej ankiety, która mimo tego, że pojawia się na kilkunastu portalach mogę się zakwalifikować tylko raz.

   Usuń
  2. Mimo wszystko jednak uzbierałam do tej pory ponad 17$ i mam nadzieję, że niedługo uzbieram na wypłatę ;)

   Usuń
 18. Dziękuje za odpowiedz. No fakt masz rację, też zauważyłam że niektóre linki przekierowują do ankiet z "innych" portali... Będąc w Niemczech z kolei ankiet przychodziło na maila jeszcze więcej i tam rzadziej zdarzało się że NIE zakwalifikowałam się do ankiety, większość z nich wypełniałam. Z tym że to był jeden z nielicznych portali z jakich tam "korzystałam" a więc i ankiety nie mogły się powtarzać ;) Powodzenia w dalszym wypełnianiu ankiet i szybkiego uzbierania do pełnej wypłaty ;) ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. greenpantera kwota 32$ wplynala na konto po 5 dniach od zamowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za info. W takim razie mogę dodać Greenpanthera do "zaufanych" portali. Mi brakuje jeszcze ok 10 $...:(

   Usuń
  2. Z GreenPanthery dostałam ostatnio 35 dolców i to w dość szybkim czasie, lubię ten portal bo szybko się zbiera kasę, ja mam do niego szczęście ankiety wypełniam co 2 dni chociaż mój wiek jest mało przyjazny dla ankieterów 55+ :-)

   Usuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Można prosić o recenzję panelu https://www.badanie-opinii.pl/?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. Panel wysyła mi dużo ankiet o zróżnicowanej tematyce. Jestem już blisko progu do wypłaty. Zresztą jest to Panel prowadzony przez firme Biostat, więc nie ma lipy raczej ;) Pozdrawiam, Michał (www.testujacymichal.blogspot.com)

   Usuń
 22. Na liście niepolecanych jest epanel. Do tego trzeba cierpliwości bo możesz się dostać co trzecie zaproszenie. To zależne jest profilu jakiego potrzebują. Pozdrawiam Grzesiek (platne-ankiety.eu)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja od roku 2009 jestem zapisana do IBIS PANEL i bardzo sobie chwalę. Na moje konto bankowe wpłynęło już sporo wypłat.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja również chwalę sobie współpracę z nimi. :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 26. jak ktoś jest to poprosze o zaproszenie do zymeteri

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja również bardzo poproszę o zaproszenie do klubu zdrowia symetrii ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Poproszę o zaproszenie do zymetri mój mail dodatek8@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 29. Zymetria jest super mam już 3-cią wypłatę, tylko długo czeka się na przelewy ale szybko zbiera się punkty :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam o Zymetrii to samo zdanie, podobnie jak o Klubie Zdrowia (z Klubem Widza pewnie nie będzie inaczej). Przyjemne, często pojawiające się ankiety, zrobione profesjonalnie. Niewielkie minimum do wypłaty. Czego chcieć więcej ;)

   Usuń
 30. Poproszę o zaproszenie do zymetri mój mail zaczepna@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 31. A w tym greenpanthera jak się usuwa konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na szybko, nie dopatrzyłam się takiej zakładki na stronie greenpanthera, ale myślę, że jak napiszesz do supportu, to na pewno wyjaśnią jak zamknąć konto.

   Usuń
 32. poproszę zaproszenia do Zymetrii i pozostałych gdzie zaproszenie potrzebne

  OdpowiedzUsuń
 33. Poproszę o zaproszenie do Zymetrii :) cbdu@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 34. Prosze o zaproszenie do panelu IBIS ?

  moj email : roksanastankiewicz96@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 35. Poproszę o zaproszenie do zymetrii mój e-mail julita8921@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 36. poproszę również o zaproszenie do klubu zdrowia i klubu widza e-mail julita8921@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 37. brian.kamol@wp.pl rownież prosił bym zaproszenie do zymetrii

  OdpowiedzUsuń
 38. The panel station... MASAKRA. Z początku ok,ale jak dochodzi się do wypłaty to ... brak ankiet lub niezakwalifikowanie się. Szkoda czasu i nerwów na to G... .

  OdpowiedzUsuń
 39. poprosze o zaproszenie do klubu zdrowia zymetrii: karyuu.endaan@gmail.com
  dziekuje! :)

  OdpowiedzUsuń
 40. poproszę o zaproszenie do klubu zdrowia zymetrii: kasia.olak@wp.pl
  dziękuje! :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Poproszę o zaproszenie do klubu zdrowia i klubu widza: dorota.walczak@poczta.onet.pl Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 42. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 43. Jako, że siedzę w internetowych ankietach od lat to uważam, że mogę się nazywać ekspertem. ;) Przez lata korzystałem z wielu serwisów, oczywiście do każdego z nich miałem różne odczucia, ale po latach doszedłem do wniosku, że tylko jeden z nich jest wart uwagi każdego kto jest choć trochę zainteresowany ankietami w internecie i chciałby sobie trochę dorobić. badanie-opinii.pl jest to serwis, który spełnia wszystkie moje oczekiwania i daje mi wszystko, czego oczekuję od takiego serwisu. Jest naprawdę wart waszej uwagi, totalnie top 1!

  OdpowiedzUsuń
 44. Potwierdzam zdanie Pana Pawła - również korzystam chętnie portalu badanie-opinii.pl. Są bardzo uczciwi i wypłacają rzetelnie pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 45. Poproszę o zaproszenie do Zymetrii i klubu zdrowia Zymetrii patrycja.kaczuba@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

 46. Poproszę o zaproszenie do klubu zdrowia zymetrii: patrycja.kaczuba@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 47. Także polecam Badanie-opinii.pl jest to naprawdę fajny panel badawczy. Uczciwie płacą pieniądze. Ankiety są ciekawe i nie zajmują dużo czasu. Poza tym można je wypełniać przez telefon, bo jest aplikacja mobilna.

  OdpowiedzUsuń
 48. Bardzo fany jest panel badanie-opinii.pl uczciwie płacą. Gotówka szybko trafiła na moje konto. Poza tym ankiety nie są za długie i można je wypełniać przez telefon.

  OdpowiedzUsuń
 49. jak dla mnie panel badanie-opinii.pl najlepszy - warto przetestować i porównać z innymi

  OdpowiedzUsuń
 50. to już nikt nie komentuje???
  proszę o zaproszenia do tych najlepszych:-)

  OdpowiedzUsuń
 51. Jeszcze takie pytanie: czy więcej ankiet dostają kobiety czy mężczyźni? starsi czy młodsi?

  OdpowiedzUsuń
 52. czy przy rejestracji można posłużyć się pseudonimem, czy dane osobowe są weryfikowane?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *